FOTO 2016.jpg
 

Par mani

Praktiski strādāju kā apģērbu stiliste, dizainere un šuvēja vienā personā:  

  • apģērbu dizainera kvalifikāciju ieguvu Lietišķās mākslas vidusskolā, 

  • Mākslas akadēmiju absolvēju kā gleznotāja,

  • LU ieguvu Komunikāciju zinātņu maģistra grādu, esmu strādājusi mākslas, izglītības un mārketinga jomā,

  • 30 gadus apģērbu dizains un šūšana ir mana sirdslieta un profesija.

Esmu laimīgs cilvēks, jo daru to, kas man patiešām patīk. Pieņemu pasūtījumus individuāla dizaina apģērbu darināšanai. Katrs auduma centimetrs, kas izmodelēts, piegriezts un sašūts, ir manu roku darbs no A- Z. Es nealgoju šuvējas un neizmantoju gatavus lekālus. Ikviens manis radītais apģērbs ir individuāli modelēts, netiek atkārtots un nav paredzēts ražošanai vairumā.

Viens no galvenajiem mana darba virzieniem ir līgavu kleitu darināšana. Ja Tev ir tikai vīzija par to, ko vēlies, kopīgi izdomāsim, kā sapni pārvērst realitātē. Ja Tev jau ir konkrēts modelis, kuru vēlies realizēt, varu palīdzēt materiālu izvēlē. Un Tev nebūs jāsatraucas par detaļām – visu apdarei nepieciešamo es pati nopirkšu. Piedāvājumā arī gatavas kāzu kleitas, kurās realizētas manas radošās idejas.

Ja nedzīvo LV, arī tā nav problēma, jo kāzu kleitas esmu darinājusi meitenēm no dažādām pasaules valstīm : Annijai, Signei un Lienei no Anglijas, Brigitai un Jūlijai no Grieķijas, Beatrisei no Īrijas, Jeļenai no Šveices, Zanei no Norvēģijas, Inetai no Vācijas, Zanei no Spānijas, Kristai no Itālijas, Elīnai no Saudu Arābijas, Evijai no Brazīlijas, kā arī Indrai no Jaunzēlandes un Marijai no Austrālijas.

 

karte.jpg

Modes šovs (ligavam.lv) 2018

Modes šovs (ligavam.lv) 2016